WORDPRESS TEMALARI

WORDPRESS TEMALARI

Hizmet Sözleşmesi

TemaKAFA, müşterilerinin kişisel bilgilerini asla üçüncü şahıslara satmaz, kiralamaz ve hiçbir şekilde değişik amaçlar için kullanmaz. Kayıt altına alınan veriler Temakafa.com kayıt sisteminde saklı tutularak sadece iletişim, güvenlik ve duyuru çalışmalarında kullanılabilir.

Kaydedilen veriler şu şekildedir:

  • İletişim bilgilerinizi siparişleri teslim etmek için kullanılır.
  • Herhangi bir dolandırıcılık ve kötü niyetli durumlara karşı ilgili yetkili mercihlere bilgilerin verilmesi.
  • Temalar hakkında tanıtım ve bilgilendirme amaçlı yazışmalar, basılı yayınlar, basın bültenleri, bildirimler göndermek.
  • Kişi bilgileri açıklamadan, istatiksel bilgiler ile web sitesi analizi, genel tüketici talebi ve istekleri hakkında daha çok bilgiye sahip olmak.

Kişisel bilgilerinizi (şifre hariç), sadece TemaKAFA.com bünyesindeki yetkililer görmektedir. TemaKAFA.com gizlilik ilkelerine son derece önem vermektedir, fakat sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla farklı sitelerin, gizlilik ilkelerine uyacağını garanti vermemekte olup güvenlik ihlali durumundan asla sorumlu değildir. Bu sebeple yönlendirildiğiniz sitelerin gizlilik ve güvenliklerini değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Alışveriş yapmaya hemen başlamak ve güncel kampanyalardan haberdar olmak için ücretsiz üye olun!

KAYIT OL

7/24 SINIRSIZ DESTEK

Hizmetlerimiz ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlara en kısa sürede çözüm üretiyoruz. Aklınıza takılan soruları bize yazmaktan lütfen çekinmeyin.

DESTEK BİLDİRİMİ GÖNDER

SATIŞ ORTAĞIMIZ OLUN

Sitemizdeki ürün ve hizmetleri satmamıza yardımcı olarak kredi kazanabilir, bu kredileri site içi işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ

Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. Wordpress Temaları